Definitieve uitslag HT Race 2019

Hieronder vind u de definitieve uitslag van de HT Race 2019.

Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
1 1 Grijze Plaag 0,9742 Martin Baas 7:18:45 7:07:25
1 2 Endorphin 1,0276 Geert Couperus 6:44:45 6:55:55
1 3 Midnight 0,9845 Rimmert de Jong 7:21:09 7:14:18
1 4 Free Bird 1,0439 Erik Dekker 6:47:41 7:05:34
1 5 Blues 0,9842 Willem Ottevanger 7:32:34 7:25:24
1 6 Golden Eagle 0,9986 Piet Hein Bakker 7:39:44 7:39:05
1 7 BAIJI 1,0211 Hans Seydell 7:09:30 7:18:33
 
Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
2 1 Danielle 1,1930 W. van Rootselaar 7:48:50 9:19:19
2 2 Maasvogel 1,1808 Erik Pluimers 7:43:04 9:06:47
2 3 ZA 1 - DE JAGER 1,2129 ERIK HERMAN2 7:47:24 9:26:54
2 4 Kaatje 1,1377 Thomas Dijksman 8:40:26 9:52:05
2 5 UQ32/Olle Grieze 1,2146 Frits Strating 101:52:47 123:44:35
2 6 HL 3 1,1477 Walter van Berkum 8:46:50 10:04:38
2 7 Papegaai 1,2095 Harry van Doorn 8:25:40 10:11:36
2 8 IJsvogel 1,1997 Sander den Hartog 8:52:31 10:38:51
2 9 SN 1 1,2343 l. Bouma 101:57:06 125:50:20
2 10 Fleanende Ingel 1,1674 Enno Romkema 102:09:46 119:15:53
2 11 WK15 1,1918 Walter van Berkum 102:07:05 121:42:15
 
Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
3 1 Silveren Maen 0,9595 Nico Feddes 9:41:06 9:17:33
3 2 BU17 0,9551 Evert de Graaf 9:43:45 9:17:32
3 3 Adriana Cornelia 0.8375 Rombout Jongejans 10:30:29 8:48:01
3 4 OW2 D?Liefde 0,9472 Remco Abeln 9:58:57 9:27:19
3 5 BU37 | Mosselkraker 0,9831 Sjoerd Oskam 10:03:04 9:52:52
3 6 Strandloper 0,9355 Willem Schotman 10:19:23 9:39:25
3 7 Robbe 0,9599 PJ Spijkerman 10:14:15 9:49:37
3 8 Tjoenster 1,0314 Jan Middelburg 102:45:40 105:59:16
 
Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
4 1 Wynsnobber 0,6931 Dick Sluis 10:15:37 7:06:41
4 2 DeinumeiD 0,8460 Elly Sonnega 9:01:02 7:37:42
4 3 PhoeniX NED8631 0,9384 Marc Eriks 8:30:30 7:59:03
4 4 Turning Point 0,9386 Gerrit Kragt 8:34:37 8:03:01
 
Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
5 1 LE47 Kentskele 1,0903 N. Postma 102:15:36 111:29:38
5 2 HI 5 1,1322 Bertin Sterk 8:14:53 9:20:18
5 3 LE 9 1,0764 Kees de Vries 8:48:33 9:28:55
5 4 LE89 1,0994 Ed Dom 101:47:16 111:54:19
5 5 Thresoor ZA3 0,9744 Harry Nefkens 9:32:01 9:17:22
5 6 LE 15 1,0995 Rimme van der Ree 8:54:59 9:48:12
5 7 De Lange Muier 1,1073 Jeroen Stelling-Freyee 9:07:24 10:06:08
5 8 Platvoet 0,8507 Sander van der Zwan 103:12:54 87:48:18
5 9 Marieke 0,9880 Gert Veldhuis 102:35:29 101:21:37
5 10 Jenna 1,0617 T Hutting 102:17:58 108:36:40
5 11 Waterdwinger 1,0208 Jan Krom 102:32:03 104:40:00
5 DNF Maria Clasina 0,9377 Gertjan Rhebergen 197:40:00 185:21:07
5 DNS ?T Onvolmaeckte Schip 1,0764 J. Franken 197:40:00 212:46:06
 
Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
6 1 Windhoos 93,7000 Nico Silvius 8:26:04 9:00:05
6 2 Carpe Ventum 91,0000 Valk 8:17:14 9:06:24
6 3 FITAMINES 95,5000 Geert Hoekstra 8:36:32 9:00:52
6 4 Chez Nous 92,8000 Wybren Terpstra 8:20:00 8:58:47
6 5 Seaduction 90,5000 Bert de Boer 8:11:51 9:03:28
6 6 Blixtjinder 79,5000 Rolf Hendriksma 7:20:44 9:14:22
6 7 Veraneo 91,8000 Jos Valkering 101:28:54 110:32:47
6 8 Brasser 96,2000 Hans Bijker 8:50:56 9:11:54
6 9 Flecha 88,0000 Siebe Schootstra 8:00:15 9:05:44
6 10 Libertempo 90,0000 Hans Zantman 8:17:20 9:12:35
6 11 Varg 3 88,0000 Klaas Poeze 8:11:01 9:17:58
6 12 Seresta 89,5000 Karin Groeneveld 8:27:58 9:27:33
6 13 Nautilus 91,5000 Arthur van der Werff 8:34:57 9:22:47
6 14 Siren Song 96,0000 Bernard de Boer 8:50:33 9:12:39
6 15 Frits 84,5000 Klaas Jasper 101:17:43 119:52:33
6 16 Omega 92,5000 Rienk Bakker 8:28:05 9:09:16
6 17 Cabanon 95,7200 Jacob Boonstra 101:43:08 106:16:01
6 18 Conanti 79,5000 Derk te Bokkel 7:46:52 9:47:15
6 19 Helios 91,5000 Marc Fransen 8:39:20 9:27:34
6 20 CrexcreX 86,0000 Job Modderman 7:54:49 9:12:06
6 21 Isis 84,5000 Hans Ploeger 8:12:40 9:43:02
6 22 Avatar 93,0000 Oldenkotte 9:03:02 9:43:54
6 23 Mumbo Jumbo 81,0000 Pieter van Koesveld 102:12:11 126:10:35
6 24 Deinemeid 91,5000 Marijn Lemmers 8:46:09 9:35:01
6 25 Winddancer 90,0000 Cees van Diepen 101:34:39 112:51:50
6 26 Jabberwocky 86,0000 Hans Bennis 8:12:05 9:32:11
6 27 FUUT 93,0000 Rob Ytsma 8:54:08 9:34:20
6 28 Swell 88,0000 Ella Mol 8:37:07 9:47:37
6 29 X-Miles 88,5000 Cees Tollenaar 8:28:45 9:34:51
6 30 Bianca 96,0000 S. Feenstra 102:51:24 107:08:32
6 31 Bella Donna 91,0000 Ron Azier 8:44:34 9:36:26
6 32 Nukter 95,5000 R. Nugteren 9:16:36 9:42:49
6 34 Koh-I-Noor 82,5000 Maarten Osse 8:46:52 10:38:37
6 35 Ph?nix 88,0000 Jeen de Weerd 9:03:51 10:18:00
6 36 Blue ribbon 92,5000 C. de Jong 102:10:49 110:27:54
6 DNF M?RTHE 95,0000 Gerrit Venema 197:20:00 207:43:09
6 DNS SOLENTKEY 90,0000 Ronald 197:20:00 219:15:33
6 DNS Fsm Viper 93,5000 Theo Bakker 197:20:00 211:03:06
6 DSQ a Je to 94,5000 Frits Brattinga 104:08:00 110:11:38
6 DSQ Ordinary Love 87,0000 Henk Klijnstra 104:22:03 119:57:45
 
Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
7 1 Keus22 98,5000 Bas Sijtsma 101:33:38 103:06:25
7 2 Bordine 105,0000 Dirk Dijkstra 7:22:27 7:01:22
7 3 Onedin 98,4000 Harm Kooystra 7:12:14 7:19:15
7 4 High Five 101,6600 Ibrichje Engelsma 7:41:03 7:33:31
7 5 Vela 98,0000 Piet de Wit 7:27:52 7:37:00
7 6 Laura 102,0000 Rinse Bazen 8:21:17 8:11:27
7 7 H23 97,5000 Pim van Dijk 101:34:28 104:10:44
7 8 Bliss 116,0000 Harry Temming 9:01:09 7:46:30
7 9 Compaen 106,5000 R.P. van der Starre 8:20:00 7:49:29
7 10 Avenue of the Seas 98,0000 Harry Zeeuw van der Laan 8:02:25 8:12:15
7 11 Splendid 101,5000 Raymond Braakhuis 8:16:23 8:09:02
7 12 Witte Muts 109,0000 Jacob Hofman 101:43:45 93:19:46
7 13 HOOP 112,0000 A. van Straten 8:54:00 7:56:47
7 14 Bon aire 113,0000 Johan Boonstra 8:58:28 7:56:31
7 15 Olijfje 107,5000 H.G. ten Cate 8:38:31 8:02:20
7 16 Limerick 104,8000 Jan ten Bos 8:42:16 8:18:20
7 17 Tasty Granny 105,5000 Remco Visser 8:24:44 7:58:25
7 18 She 106,5000 K. Trul 8:43:11 8:11:15
7 19 LYKKE 106,0000 Hans-Pieter Baaij 8:43:41 8:14:02
7 20 Op eigen Houtsje 111,0000 W. Kelderhuis 9:02:12 8:08:28
7 21 Vrije Vogel 110,5000 Michiel Lok 8:47:11 7:57:05
7 22 MEERMIN 110,0000 Ruud Bekema 8:48:37 8:00:33
7 23 EMERGO 106,5000 Arie van Engelen 8:58:56 8:26:02
7 24 Jutter 108,5000 Geert Reuten 8:58:17 8:16:06
7 25 Wetterfamke 116,0000 Ysbrand Westra 9:32:16 8:13:20
7 26 Blowing in the Wind 98,0000 I.P. Terpstra 8:36:12 8:46:44
7 27 Flying Spray 103,0000 Auke Boersma 9:00:24 8:44:39
7 28 Scylla 111,0000 Jurgen Huizinga 9:30:48 8:34:14
7 29 IFO 1383 107,5000 Michiel Veldkamp 102:08:36 95:01:01
7 30 Spetter 105,5000 Theo van der Werff 9:28:48 8:59:08
7 DNS Groen Draakje 103,6000 Bart van Bazel 197:00:00 190:09:15
7 DNS Nora 108,0000 Gerben Bergsma 197:00:00 182:24:26
7 DNS Sunden 105,5000 Karel Jan Kuiper 197:00:00 186:43:47
7 DNS Guapa 111,0000 Wiard van der Voort 197:00:00 177:28:38
 
Klasse Score totaal Naam schip Rating Schipper Gezeilde tijd Gecor. tijd
8 1 Icarus 100,0000 Dick Veenendaal 101:17:24 101:17:24
8 2 JeJoLi, NED2 100,0000 Jelmer Jansma 7:17:34 7:17:34
8 3 Funrunner 100,0000 Mark Huizinga 101:40:02 101:40:02
8 4 Time Out Zeilnummer 7 100,0000 Jillert Pont 7:23:12 7:23:12
8 5 One Design 100,0000 Paul Zijm 7:18:28 7:18:28
8 6 Fier 100,0000 Frids Fridsma 101:29:44 101:29:44
8 7 Joanne 100,0000 Remco Boersma 7:53:06 7:53:06
© 2020 Harlinger Watersportvereniging