Skip to main content

Deelnemers editie 2024

Klasse 1 - ORC Club met een GPH lager dan 642

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
Advance Romance GBR5809R Hette Hoekema
BAIJI NED 6531 Hans Seydell
Jager NED 7071 Peter van der Schaaf
Silveren Saffier NED33 P.H.J.Bakker

Klasse 2 - Ronde en platbodem, gemeten VA

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
Brandende Liefde VA 197 J Bandstra
BS2 VA211 Eric Pot
Danielle VA 126 Wim van Rootselaar
Fleanende Ingel 208 VA E Romkema
Groote Beer VA 48 Tijmen van Rootselaar
Grote Jager VA180 Sacha Emmerik
HI 1 - Saar HI 1 Rien van der Post
HL3 HL3 Waltervanberkum
IJsvogel VA161 Dirk Blom
Kaatje VA 60 Dijksman Thom
Maasvogel VA 163 Erik Pluimers
Papegaai VA193 Alfred Tulp
Warber 210VA wouter de Graaf
Weerga VA109 Adriaan den Haan
WK16 Plato VA226 Job Steenland
ZA 1 - de Jager ZA 1   (VA 172) Erik Hermans
Zuidwester VA 165 Derk Wilten

Klasse 3 - Ronde en platbodem, gemeten BC

Klasse 3 heeft te weinig deelnemers. Deze deelnemers worden toegevoegd aan klasse 5. De klassen 3 en 5 worden dus samengevoegd tot één klasse. Dit wordt klasse 5 Rond- en platbodemjachten ongemeten.

Klasse 4 - ORC Club met een GPH van 642 en hoger

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
Bojangles NED 8531 Peter Engel
Idemo NED2294 René Visser
Kolibri NED 8789 Pim van den Brink
Sister Ray NED 8606i Hans Verdel
Turning Point NED 2532 Gerrit Kragt

Klasse 5 - Ronde en platbodem, ongemeten

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
caliber 34 mona
De Lange Muier 73 Jeroen Stelling-Freyee
Fuga (voorheen de Altair) 62 J.Zwart
HA12  - Schollevaar HA12 / VB314 Sebald van Royen
Jenna 80 T Hutting
LE 15 Vivace 15 Rimme van der Ree
LE45 Foarut 40 wietse van lingen
LE51 Anne 71 Rob Bruil
Romsicht 44 Auke Rienstra
SD 1 Lemsteraak visserman 81 Han Bouwens / Henk Sijbranda
SN 1 19 Lucas Bouma
Stjirring 18 A. Hamstra
Tjoenster vb299 Jan Middelburg
won48 82 anton pothaar
ZA3 Thresoor 72 Harry Nefkens
ZEEAREND 24 Pim van Leeuwe
Zeekraal 54 Bernard Kramer

Klasse 6 - Scherpe jachten, ongemeten (SW-factor < 96.5)

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
Aves Bavaria 45 C-line 8 Schuiten
Bordine one off 51 Dirk Dijkstra
Brasser Winner 950 60 Hans Bijker
Breezand 4 X-yachts     X-46 46 Maarten Verbeek
Carpe Ventum Bavaria 39 49 Ilse Valk
Celestine Comfortina 32 5 Rob Ytsma
Chez Nous Omega 34 17 Wybren Terpstra
Enzo Mount Gay 30 - Simonis 30 64 K.e.t. (Theo) Bakker
Espuma Jeanneau Sunshine 36 DL (centerboard) 84 P Homan
FITAMINES Friendship 35 3 Geert Hoekstra
Frits Beneteau First 36,7 66 Klaas Jasper
High5 Beneteau First 325 68 Gerrit-Jan Dijkstra
Kobaïa Malanho 10.45 1 Bart Verburg
Koh I Noor Feeling 44 42 E.M. Osse
Marijn Etap 37S (ondiepe kiel) 43 Ine Franke
Marlijn J92 22 Geert Nieveen
Niffler Beneteau 311 Oceanis Clipper 14 Bas Elvers
niXIe X 362 S 4 Hans bennis
Njord Breehorn 41 23 Marc de Vries
Nora Havik 36 Gerben Bergsma
Omega Omega 34 25 Rienk Bakker
Ordinary Love Bavaria 37 Cruiser 2006 lengte 1135 2 Henk Klijnstra
Phileas Fogg Dehler34S 86 Anthony Snijers
Siren Song Trio 96 38 Bernard de Boer
So What Friendship 34 13 Theo van der Werff
Solent Key Feeling 39 DI 30 Ronald Meer
Sospero Everson 33 41 Hieko Seinen
Varg3 8meter klase 9 Klaas poeze
Veraneo Dehler 36 CWS WK 75 Jos Valkering
Whispering Angel Bavaria C 45 12 Marc Fransen

Klasse 7 - Scherpe jachten, ongemeten (SW-factor >= 96.5)

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
Bequia Hallberg Rassy 352 63 Job Modderman
Blue Ribbon Bavaria 33 32 C. de Jong
BluFF FF65 59 André van Dijk
Cairdeas Friendship 35 7 Harry Temming
De BOB (De B(urn)O(ut)B(oot) Taling 32 Kits 55 Jan Tekstra
Defender Dehler 31 (duetta 940) 78 Kars Meijer
First Match Beneteau First 32 26 Hans Kruis
Kleine Beer Waarschip 740 47 Atze Oldenburger
Maestro Duetta 94 11 JP Silvius
Meermin Dufour T7 28 Jelle Hamers
MEERMIN Waarschip 710 76 R.Bekema
Njord Friendship 26 53 Guido Brouwer
Sagitta Jeanneau Sunlight 30 50 Grethe Reidinga
Sunenz Zeeton 6 Joop Andreae
TAPATAI waarschip 570 67 Klaas Hoogstra
Vela Scanmar 33 56 Piet de Wit
Vrije Vogel Waarschip 570 70 Michiel Lok
Wonderwaarlijk Waarschip 725 10 Ruurd Jorritsma
Zeefink Contest 31 HT 20 Geert Reuten
Zeepaerd Dehler 28s top 61 Rienk de Jonge
Zephyr Int. 6mR 29 Rik Stumpel

Klasse 8 - Tirion 21

Tirions en Marieholms starten samen in klasse 8, maar krijgen een eigen eindklassement.

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
FIER 83 Frids Fridsma
Funrunner 87 Sven Buikema
Hyperion 69 Remco Immink
Icarus 33 Dick Veenendaal
JeJoLi 45 Jelmer Jansma
Molenhuis 65 Rick ter Steege
One Design 58 Paul Zijm
Rem & Co 57 Darja Smink
Time Out 79 Jillert Pont

Klasse 8 - Marieholm

Tirions en Marieholms starten samen in klasse 8, maar krijgen een eigen eindklassement.

Scheepsnaam Scheepstype Zeil- / HT-nr Schipper
ADINDA Marieholm M26 35 Jacco Nollen
AMERIJ Marieholm IF (bbm) 39 Martijn Sweitser
Eeve Marieholm IF, buitenboordmotor 37 Wouter Versluis
Fågelfri Marieholm M26 88 Durk van der Bijl
Honey Marieholm IF 74 Thésa Prisse
ifo 1383 Marieholm IFe 48 Michiel Veldkamp
JAM Marieholm IF 52 karel kuiper
Joli Clos Marieholm IF 16 Piet Hein Klinkert
Linnea Marieholm 26 85 Janny Reinders & Ineke Dibbits
Skik Marieholm 26 21 Rutger inden
Thor Marieholm IFe 77 Arda Kijne
Vila Marieholm 261 27 Erik Delger

Let op: de wedstrijdcommissie behoudt zich het recht voor nog aanpassingen in de indeling te maken.